Služby našeho infocentra TURISTA

O NÁS
Jsme rodinná firma založená a působící v Peci pod Sněžkou již od roku 1991. Firmu založila paní Eva Lorencová po své dlouholeté praxi v cestovní kanceláři Čedok.
Naše původní informační centrum jste od roku 1991 mohli navštívit ve starém objektu bývalého hotelu "Petzer", později turistické ubytovny "Rokytka", která byla v roce 2012 zbourána a nahrazena hotelem Pecr.
Prostory původního informačního centra nevyhovovaly současným trendům moderního informačního centra, proto jsme v roce 2008 zahájily výstavbu nového informačního centra na strategickém místě před centrálním parkovištěm č. 3 Kaplička, výchozím bodem na nejvyšší horu České republiky - Sněžku. Od prosince 2009 nás můžete navštívit již v novém objektu infocentra TURISTA. Naše staré prostory jsme opustili na podzim 2010.

Z NAŠICH SLUŽEB VÁM NABÍZÍME:

Ubytování
Ubytování Vám zajistíme hlavně v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě, ale i v blízkém okolí.
Naši nabídku najdete pod odkazem "Seznam objektů v Peci". U mnoha objektů je On-line obsazenost a pobyt si můžete ihned rezervovat sami, po uhrazení zálohy se Vaše rezervace stává závazná.
Pokud nám pošlete faxem nebo e-mailem Vaše požadavky na ubytování (termín, počet osob) zašleme Vám naši nabídku včetně aktuálních cen.
Od prosince 2009 Vám můžeme nabídnout ubytování v apartmánu pro 4-5 osob s kuchyňkou přímo v našem novém objektu informačního centra a od června 2015 v dalším podkrovním apartmánu pro 3-4 osoby. Infomace o apartmánech naleznete na turista.turistapec.cz
Z dalších objektů Vám můžeme doporučit ubytování na našem rodinném penzionu Horský dům v Peci pod Sněžkou, informace o Horském domě naleznete na www.pecsnezka.cz

Mapy, pohlednice, průvodce, publikace
V našem infocentru si můžete vybrat z velkého množství map, ať již turistických z Krkonoš nebo i turistických oblastí v okolí (Podkrkonoší, Adršpach, Broumovsko, Český ráj), případně i automapy Krkonoš, Královéhradeckého kraje nebo celé České republiky.
Na výběr je z více než 100 druhů pohlednic, na které Vám rádi dáme i turistické razítko, poštovní známky k pohlednicím jsou samozřejmost.
K výběru Vašich turistických tras a výletů si můžete zakoupit průvodce. Pokud se chcete o Krkonoších dovědět více, nabídneme Vám publikace Krkonošského národního parku či knihy se starými pohlednicemi Krkonoš.
Turistické suvenýry
Pro sběratele turistických suvenýrů nabízíme turistické známky č. 16 Pec pod Sněžkou, č. 392 Obří důl, č. 1706 Rozhledna Hnědý vrch, dále turistické vizitky Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Sněžka a Černá hora, odznaky na hole, medaile či mince. Z další nabídky turistických suvenýrů si můžete vybrat keramické zvonečky či píšťalky z Pece pod Sněžkou nebo sošku Krakonoše.
Krkonošské produkty
Z Krkonošských produktů si u nás vyberete Krkonošskou medovinu, likér Kitl, krkonošský med, oplatky či různé druhy čajů.
Pro naše nejmenší návštěvníky nabízíme dřevěné hračky, modely skútrů, roleb, různé omalovánky a společenské hry.
V rámci rozšíření nabídky služeb pro turisty je možné v našem infocentru zakoupit také různé druhy náplastí (klasické, elastické, voděodolné, pro děti s veselými motivy, speciální na puchýře ...), soupravu první pomoci, obvazový materiál a opalovací krémy.

Součástí nového infocentra je také sportovní krámek. Můžete si zde vybrat sportovní oblečení firmy Kilpi, čepice CAPU, zdravé lahve nebo trekingové hole.

Směnárna
Pro zahraniční návštěvníky nabízíme výměnu valut.

Zajištění průvodců, dopravy
V případě, že k nám přijedete se skupinou, jsme schopni Vám zajistit průvodce, dopravu či na přání zorganizovat jednodenní poznávací výlety.

Informační centrum, prospekty
Informační centrum, od roku 2003 jsme informační centrum registrované Českou centrálou cestovního ruchu - CzechTourism. Při návštěvě našeho informačního centra si můžete vybrat z celé řady propagačních materiálů ať již o Peci pod Sněžkou či blízkého okolí.

A kde nás najdete?
Naše infocentrum Turista najdete přímo v centru Pece pod Sněžkou, před centrálním parkovištěm č. 3 Kaplička (směr lanová dráha Sněžka).
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Provozní doba
Otevřeno máme po celý rok:
- v zimě a létě každý den včetně svátků od 9:00 do 18:00
- v měsících duben a listopad, kdy mají lanové dráhy v Krkonoších většinou revizní práce a jsou mimo provoz a i některé penziony jsou zavřené, jsme k zastižení o víkendech 9:30-14:00.

Kontakt
Eva Krejčí
Infocentrum, cestovní agentura TURISTA
542 21 Pec pod Sněžkou čp. 337
Česká republika
IČO 73643050
Tel.: +420 - 499 736 280
E-mail: turista@turistapec.cz


 

Vstup pro WebMastery
(viz. Provizní systém Turisty)

Created by © Web Services, 2008