Provizní systém pro webmastery

Provozujete www stránky týkající se cestovního ruchu či ubytování? Nabízíme Vám spolupráci!

Vydělávejte 10% z příjmů naší cestovní agentury! Stačí jen umístit naše bannery na Vaše www stránky.

Jak to funguje:

  1. Zaregistrujte se do naší webmasterské sekce.
  2. Vygenerujte si HTML kód pro vybraný banner, rozměr a jazyk a vložte jej do svých www stránek. Můžete vložit libovolné množství a verze bannerů do libovolného množství svých www stránek.
  3. Pokud nějaký zájemce o ubytování na Vašich stránkách klikne na náš banner a po prohlédnutí naší nabídky odešle rezervaci ubytování, máte automaticky nárok na provizi 10% z provize Turisty. Může se jednat o desítky, ale i o stovky Kč z každé rezervace.
  4. Ve webmasterské sekci můžete sledovat nové provize i stav vyřizování rezervace. Po realizaci pobytu automaticky obdržíte platbu provize na Váš bankovní účet nebo složenkou.

Jak vypadají naše bannery:
Bannery zobrazují buďto aktuální nabídku LAST-MINUTE nebo formulář pro vyhledání ubytování. Máte možnost vygenerovat si jazykové verze CZ, EN, DE.


 

 
         

Chcete se zapojit? Zabere Vám to jen pár minut!
Zaregistrujte se zde. Zaručujeme Vám, že Vaše údaje nebudou nikde zveřejněny ani použity k rozesílání nevyžádaných spamů.

Chcete se přihlásit do webmasterské sekce?
Zadejte uživatelský login a heslo. Pokud jste údaje zapomněli, podívejte se do registračního e-mailu, který jste od nás obdrželi nebo pište na turista@turistapec.cz.

LOGIN:    HESLO:    

Děkujeme a těšíme se na spolupráci! Váš TURISTA


 

Vstup pro WebMastery
(viz. Provizní systém Turisty)

Created by © Web Services, 2008